Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні покупці, підприємства, виробники. Ця послуга затребувана в Україні. Високоякісні вантажоперевезення організує наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна оформити замовлення на транспортування вантажів різного типу, розмірів та обсягу. Ми забезпечуємо відмінну якість послуг, результативність та приємні ціни.

Наші послуги

Ця автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний досвід в ​​організації вантажних перевезень. Ми забезпечуємо цілість перевезених предметів, виробів, багажів. Наш підприємство перебуває у Києві, перевезення багажів здійснюється по столиці України, а також в інші міста держави.

У цієї організації функціонують грамотні вантажники, шофери, перевізники. Це професіонали, які мають значний практичний досвід в області доставки вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Дане дає можливість оптимізувати вкладення клієнта. Перевезення товарівздійснюється на цікавих ситуаціях:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські транспортування вантажів можливо за недорогими тарифами.
 • Використовуються сучасні автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому сайті перевезення вантажів можна замовити транспортування товарів різного призначення у зручний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Окрім шофера з власним вантажним авто у Києві у нашій компанії можна замовити упаковку, компонування та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення вантажу застосовуємо персональний підхід. Вибирається ідеальний план авто вантажоперевезення, логістика точно продумується.
 • Ціна послуги вантажоперевезення зафіксована, не |змінюється у ході виконання замовлення.

Серед онлайн-проектів вантажоперевезень даний ресурс максимально прозоро змальовує функцію транспортування, розцінки та умови. Щоб перевезти багаж з мінімальними витратами, наш менеджер допоможе вибрати доречний тип автотранспорту. Попутна доставка знижує ціну вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на цікавих критеріях. Крім багажів, товарів автотранспортний засіб може провезти також пасажирів. Майже завжди поряд з водієм залишається 2 місця. Це дозволяє супроводжувати вантаж. На нашому сайті можна замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди розрізняється поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. У разі, якщо найняти команду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати не дуже великі вантажі, як наприклад, одну пральну машину.
 • Коштує вантажне таксі у Києві недорого. Калькуляція вартості виконується по протяжності, яке проїжджає машина, а не за витраченим часом.

Тут можна замовити на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо багаж та пасажирів з аеропорту або вокзалу, під час транспортування, покупки з супермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Для того, щоб завезти речі на нове місце, необхідна складна організація транспортування . Наша компанія має великий навичку у цій області. Наша фірма зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми здійснюємо транспортування під ключ у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі рухоме майно будуть професійно завантажені в транспортний засіб. У період перевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це гарантує швидку, безпечне транспортування. У нашій компанії присутнє все необхідне, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. можливо оформити замовлення на заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, обладнання бере на себе наше підприємство. Точно також можливо оформити замовлення на переїзд в інше мегаполіс.

При організації перевезення речей у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні перевезення забезпечують оптимізувати витрати клієнта. У нас можна замовити вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких буде придатною для клієнта. Автотранспорт, який транспортує багаж, продукти буде заїжджати попутно до декілька населених пунктів. Це серйозно знижує вартість послуги для споживача.

У нас можливо замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти держави. Ми відправимо різні типи товарів, майно, цінності, за винятком небезпечних та нелегальних. Наша фірма організуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні вантажоперевезення можливо оформити замовлення на для таких речей:

 • будматеріали;
 • техніка;
 • металеві конструкції, конструкції з сталі;
 • персональні предмети;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продовольство;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші міста здійснюються швидко. Ціна безпосередньо залежить від типу та обсягу вантажу, віддаленості місця призначення, тяжкості завдань з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з поширених сервісних послуг у великих мегаполісах стала авто транспортування. Логістика продумується з розрахунком багажу, транспортної розв’язки, надійності та багатьох інших моментів. По різному призначенню виконується швидка транспортування будівельного матеріалу, побутової техніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можливо оформити замовлення на перевезення з Епіцентру або іншого супермаркету у комфортний вам час. Немає сенсу довго чекати, для того, щоб транспортувати холодильник або машину для прання. В різний район міста покупки будуть доставлені у короткі строки. На нашому сайті аналогічно можна оформити замовлення на перевезення негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо транспортування меблів, організуємо перевезення персональних цінностей, сейфів, спорядження. Вартість залежить від наступних факторів:

 • вага та величина об’єкта;
 • термін здійснення замовлення;
 • наявність додаткових характеристик у вантажу (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • протяжність;
 • особисті вимоги клієнта;
 • використання спеціальних заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Відлік часу виконання роботи настає з початку приїзду транспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. У нас є значний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Наша фірма даємо гарантію на, що речі будуть доставлені своєчасно, без дефектів.

Міжнародні транспортування

Іноді перемістити персональні майно або купівлі необхідно за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення. Підготовка вимагає грамотного планування маршруту, підготовки необхідних свідоцтв. У нашій компанії замовляють міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми приймаємо замовлення від приватних та юридичних осіб.

При організації міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно приготувати товарну фактуру. Співробітники нашої компанії можуть правильно упакувати майно, цінності. Всі предмети надійно фіксуються у кузові автотранспорту. Це гарантує безпеку цінностей клієнта. Під час виконання міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої країни можна оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни підрахує наш консультант по телефону. Менеджер враховує параметри, кубатуру вантажу, характеристики маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різноманітних цінностей, персональних речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають величезний практичний досвід у проведенні таких робіт. Це дає можливість виключити деяких промахів. Вантажник не тільки використовує фізіологічну силу, а й оцінює точність захоплення, перевезення елементів. Зазвичай експертам потрібно експлуатувати підйомну техніку, пілотаж якої також вимагає відповідних здібностей та навичків.

У нашій компанії можна оформити послуги робітників з навантаження у Києві та інших населених пунктах України. Якщо необхідно ми надішлемо на об’єкт складських робітників, такелажників, які грамотно занурять і звантажать габаритні, об’ємні багажі, вироби, професійно зафіксують конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах виконають такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та техніки по зонах;
 • паковка;
 • демонтаж та збірка предметів меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

У нашій компанії аналогічно можна оформити замовлення на навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших містечках. Наша фірма здійснимо заявки будь-який труднощі. У нас можна зарезервувати сервіс робітників з навантаження у Києві відразу або на конкретний час. Оплата нараховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для найму співробітників для переїзду квартири, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Наші фахівці мають хорошу кваліфікацію, проходять належнінавчання. Це дозволяє нам реалізовувати задачі будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та персональних предметів їх необхідно упакувати. Це значно зменшує ймовірність їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень запобігає площини від подряпин, бруду, пилу, впливу вологи та інших шкідливих моментів.

Найголовніше пакувати різні частини або конструкцію цілком. Персональні майно при переїзді бажано складати у картонні ящики для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися спеціальний компонент, закриває товар та речі від механічних впливів. При необхідності співробітники фірми запечатають ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами.

Наша фірма рекомендуємо безумовно пакувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, вироби з тканинною та суконною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо вже багаж нестандартний, ми готові запропонувати відповідні матеріали. У нашій компанії можливо замовити упаковку в Києві наступне:

 • Картон для транспортувань. Це доступний за ціною, але міцний матеріал, той який випускається на зразок куточків, коробок. Гофрокартон несприйнятливий до навантажень, надійний та універсальний. Ящики з такого матеріалу можна встановлювати одну на іншу. Як правило в тари з гофрокартону складають посуд, маленькі домашні речі та техніку, об’єкти інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого картону або дерева застосовують при транспортуванні крихких речей, як наприклад, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а ще чутливої до вібрацій техніки. Дана упаковка прорахована на серйозні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу застосовується для тендітних речей, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від поломок при перевезенні у коробках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки речей. Застосовується для захисту побутових приладів, об’єктів інтер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, техніки та інших елементів різного розміру.

Ми надамо матеріали для упаковки малогабаритних і великих конструкцій, предметів. Всі наші консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант.

Вивіз сміття

По завершенні будівництва або ремонтних робіт залишається немало бруду. Це розбита обробка та частини, використані пакети від будматеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати майданчик, зробите замовлення у нашій компанії вивіз сміття у Києві або інших населених пунктах України. Слід не забувати, що викидати дані відходи у звичайні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить вивіз будівельного сміття та відходів на підготовлений для цього полігон. У нашій компанії можна замовити разову послугу або оформити угоду на довготривалій основі. Ми не вивозимо побутові відходи, автомобільні покришки. Ми пропонуємо цікаву вартість транспортування будівельного сміття та відходів. Зателефонуйте до наших працівників, щоб задати питання, зробити заявку.